“A co z mieszkaniem? Obiecałaś mi! Rujnujesz moje życie”

Mój mąż i ja byliśmy bardzo szczęśliwi, kiedy dowiedzieliśmy się, że nasz syn się żeni. Przed ślubem powiedzieliśmy mu w tajemnicy, że chcemy podarować mu mieszkanie. Marek był zachwycony, gdy dowiedział się o naszych planach. Wszyscy jego przyjaciele dowiedzieli się o tym tego samego dnia. Gdy przygotowywaliśmy się do ślubu, nagle zdarzyło się nieszczęście.

Nasza córka trafiła do szpitala prosto z pracy, nagle zachorowała. Od razu przyjechaliśmy tam z mężem. Badania wykazały, że miała guza, więc musiała natychmiast przejść operację. Oczywiście potrzebowaliśmy dużo pieniędzy i to w jak najkrótszym czasie. Dobrze, że znaleźliśmy je na czas.

Kupno mieszkania dla syna w tej sytuacji nie wchodziło w grę. Staraliśmy się zebrać potrzebną kwotę na leczenie. Dobrze, że z pomocą przyszła rodzina i przyjaciele, którzy nie mogli pozostać obojętni na nasze nieszczęście. Każdy pomagał nam jak mógł. Niektórzy dawali pieniądze i mówili, żeby ich nie zwracać. Razem udało nam się zebrać pieniądze na operację.

Ale nasz syn zszokował nas swoim stwierdzeniem.

-A co z moim mieszkaniem? Obiecałaś mi! Rujnujesz moje życie.

Po słowach Marka po prostu zaniemówiłam. Jak mógł powiedzieć coś takiego? Jak mógł być tak samolubny? To jego siostra. Razem dorastali. Jak można stawiać ślub i operację siostry na tym samym poziomie? Nie wiedziałam, co powiedzieć. Ale mój syn nie zamierzał przestać.

-Dlaczego ona ma wszystko, a ja nic?.

Nie wytrzymałam i zaczęłam na niego krzyczeć. Powiedziałam mu, że nie chcę go widzieć. A on spakował swoje rzeczy i wyjechał do swojej przyszłej żony. Nie rozmawialiśmy przez dwa tygodnie.

W tym czasie moja córka miała operację. Na szczęście wszystko poszło dobrze. Kilka tygodni później moja córka została wypisana. Nie powiedzieliśmy jej ani słowa o postępowaniu jej brata. To wstyd. Nie było potrzeby jej denerwować. A mój syn w tym czasie do mnie nie dzwonił. Nawet nie zapytał, co u siostry. Widać, że mieszkanie jest dla niego o wiele ważniejsze niż relacje rodzinne.

Rate article
“A co z mieszkaniem? Obiecałaś mi! Rujnujesz moje życie”