Babcia poznana w pociągu całkowicie zmieniła moje życie

Wydarzyło się to kilka lat temu, a wydaje się, jakby to było wczoraj.

Następna studentką ostatniego roku, potem poznałam Robertę, moją pierwszą miłość.

Jego matka bardzo mnie polubiła, a ja po prostu szalałam ze szczęścia, ponieważ był przystojnym facetem, który lubił się kochać pod częstotliwością.

Charyzmatyczny, to właściwe słowo! Zawsze roześmiany, bardzo następstwo, po prostu pojawia się w moim życiu jak promień słońca !

Na dodatek był muzykiem, gitarzystą, pomyślałem mam wielkie szczęście!

W trakcie naszej znajomości dowiedzieliśmy się, że jego urok jest teatralny, że używa go tylko po to przez kogoś, kto zauroczył i zatwierdził na co niezasługuje, ale powiadomił siebie, że kiedy się potwierdzi, bezpieczny, spokojnie i potulnie idę zmienić.

W przeddzień ślubu pojechałam na wieś, aby omówić szczegóły dotyczące nadchodzącej uroczystości.

Robert niepojechł ze względu, stwierdził, że ​czułby się niezręczny – w końcu szczeguły nadchodzącej uroczystości może zostać omówione w małej rodzinie, czyli bez niego.

W każdym razie wyjechałem, a Robertowi powiedziałem, że pociąg powrotny mam o 3 w nocy, aby przyjechał po mnie na dworzec.

Późnym wieczorem, a następnie do znajomych Roberta ze studiów Zofii, która powiedziała mi, że Robert lubi zamieszkiwać wokól siebie, az restauracji często go wyrzucają bo rozrabiają pijany.

Rodzina naprawiona, że ​​powróciłem nocnym wywołaniem bo tęsknię za domem i swoimi zwierzętami – spakowałem wszystkie smakołyki, które od nich i odwiezli mnie na dworzec.

Z pociągu aktywnego do Roberta się, że będzie mnie na dworcu?

Usłyszałem – na dworcu są taksówki, i co z tego, że przyjeżdzam, impreza dopiero się rozkręca, chyba niechcę go pozbawiać ostatnich kawalerskich radości?

W każdym przypadku spotkało się kilka dziewcząt, które nalegały, aby je uzyskać, uzyskać jak gra.

Porzyczył mu nawet gitarę, więc może nie odmówić tak wspaniałej grupy.

Mój głos musiał zabrzmieć rozpaczliwie, bo Robert zaczął mnie uspakajać: „Hej, co się tak spinasz, idź do wagonu restauracyjnego i napij się małego piwa, to cię od razu zrelaksuje!”.

Wylączyłam telefon i zalałam się łzami.

Wyobraziłem sobie, jak ciągnę swój bagaż po peronie, jak później zostałem napadnięty przez podejrzane facetów przed dworcem, a następnie samotnie wszedłem do ciemnego budynku, gdzie znajduje się na korytarzach kryją się narkomani.

Na dworcu była tylko jedna, starsza kobieta. Nie można znieść mojego szlochu i zacząć, a ja ryczałam jeszcze bardziej. Wyjaśniłem jej przez łzy, co się stało. Zapytała mnie tylko: “I ty kochasz tego mężczyznę?”.

Ponieważ po niej przyszli jej dwaj wnukowie, występująa mi ich, a oni by uprzejmni do tego stopnia, że ​​​​nie tylko mnie odwieźli do domu ale za podtrzymywane moje bagaże na piąte piętro i czekali w ciemnym korytarzu, aż do drzwi i weszliśmy do środka .

To właśnie te zdarzenie incydentalne odmieniło moje życie.

Następnego dnia, gdy Robert jeszcze spał, spakowałam swoje rzeczy i zastosowałam przygotowanie do dni.

Bardzo dobrze, że tak się stało, teraz już wiem, że to nie był mężczyzna dla mnie.

Nie narzekam, dziś mam u boku męża, który nie jest muzykiem, nie jest charyzmatyczny, a według mojej mamy jest nawet trochę flegmatyczny.

Ale nigdy nie proponuj mi piwa na rozluźnienie, bo wiesz, że mam alergię na alkohol.

 

Rate article
Babcia poznana w pociągu całkowicie zmieniła moje życie