Co za randka! Wyglądasz jak Cindy Crawford, ale w domu panuje bałagan.

Mówi się, że mężczyźni najbardziej cenią u kobiet wygląd. Oznacza to, że idealna kobieta powinna być wysoka, długonoga, blondynka, zawsze uśmiechnięta i zadowolona. Ale czy rzeczywiście tak jest? Oczywiście, wygląd jest pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok, ale na pewno nie jest najważniejszy.

Miałem przyjaciela o imieniu Staszek. Pracowaliśmy razem w tej samej firmie. Pewnego dnia przyszła do nas nowa pracownica. Wyglądała zupełnie jak Cindy Crawford. Nogi od ucha do ucha, śnieżnobiały uśmiech, super figura. W każdym razie Stasowi bardzo się spodobała.

Potem zauważyłem, że ona też się nim interesowała. Kiedyś przyszła do pracy z wielką torbą. Oczywiście Staszek zapytał ją, czy nie potrzebuje pomocy w niesieniu jej do domu. Odpowiedziała, że tak. Już od razu pomyślał, że ma farta. A godzinę później po pracy zadzwonił do mnie w kompletnej panice.

Jak się okazało, kiedy wszedł do mieszkania tej prawie-modelki, był w szoku. Pachniało, jakby coś zdechło. Śmieci nie były wynoszone chyba od miesiąca. Wszystko było porozrzucane, zgniłe jedzenie leżało na podłodze, a nawet w łóżku. Na stole pełzały nawet robaki.

Staszek prawie zwymiotował. A dla pani to były zwykłe rzeczy. Powiedział jej, że nie kupuje już jej wyglądu. Najważniejszą rzeczą u kobiety jest czystość i dbałość o dom.

Rate article
Co za randka! Wyglądasz jak Cindy Crawford, ale w domu panuje bałagan.