Czy mężczyzna potrzebuje związku z kobietą po 45 roku życia? Myślę, że nie.

Jeśli uważnie przeczytasz mój artykuł, zrozumiesz, dlaczego mam takie zdanie na temat kobiet w tej kategorii wiekowej.

Związki z kobietami w wieku 45+ mają więcej minusów niż plusów.

Najprawdopodobniej nie będziecie mieć wspólnych dzieci, ponieważ dla kobiety w tym wieku ciąża i macierzyństwo – to trudne, zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Oczywiście uczucia odgrywają pewną rolę, ale nie uważam ich za główny powód rozpoczęcia związku. Oczywiście, jeśli jesteś w wieku 60+ i nie masz nikogo innego, możliwe, że taki związek miałby sens. Jeśli jednak nie osiągnąłeś jeszcze tego poziomu i nie masz nawet 45 lat, to uważam taki związek za niepotrzebny.

Głównym celem każdego człowieka jest pozostawienie potomstwa. A z kobietą 45+ na pewno tak się nie stanie.

Jeśli zapomnieć o kontynuacji gatunku, to i tak niewiele pozytywnego jest w takich związkach. Dojrzałej kobiecie trudno jest odbudować się na nowy sposób i wykorzystać swoje doświadczenie życiowe w nowym związku.

W przypadku kobiet w wieku 45+, które do tej pory nie znalazły bratniej duszy, najprawdopodobniej coś jest nie tak. W końcu nie bez powodu pozostają singielkami aż do tego wieku.

Dla zdrowego i harmonijnego związku radzę wybrać młodszą kobietę. Ponieważ trudno będzie ci patrzeć, jak oboje się starzejecie. Zanim więc rozpoczniesz związek z dojrzałą kobietą, przemyśl wszystkie za i przeciw.

Rate article
Czy mężczyzna potrzebuje związku z kobietą po 45 roku życia? Myślę, że nie.