“Gdybym wiedziała, że będzie taka pulchna, w ogóle bym jej nie urodziła!”

Gdy byłam dzieckiem przyjaźniłam się z Aliną, ale w wieku nastoletnim przestałam ją rozumieć. Zaczęła myśleć tylko o tym, jak wygląda, wiedziała, ile kalorii ma każde danie i cały czas je liczyła. Kiedy dorosłyśmy, osiągnęła wiek 30 lat, zanim zaszła w ciążę, ponieważ ciągle bała się utraty figury.

Przez cały ten czas jej mąż czekał, aż z tego wyrośnie i zdecyduje się urodzić dziecko, i w końcu tak się stało. Szczerze mówiąc, kiedy podzielili się ze mną tą wiadomością, był o wiele bardziej szczęśliwy niż ona.

Kiedy urodziła się Anna, Alina nadal wykazywała niezdrowe podejście do swojej figury. Odmówiła karmienia dziecka piersią, ponieważ bała się, że jej piersi nie będą tak piękne jak wcześniej, więc dziecko jadło mleko modyfikowane.

Gdy Anna dorastała, miała pulchne policzki i mały brzuszek, a jej ojciec był z tego zadowolony, ponieważ wyglądała jak zdrowe dziecko, ale jej matka nie była szczęśliwa.

W dniu urodzin córki powiedziała: “Gdybym wiedziała, że będzie taka pulchna, w ogóle bym jej nie urodziła!”.

Wszyscy obecni na przyjęciu zaniemówili, nie wiedzieli, co powiedzieć, ponieważ to wykraczało poza granice rozsądku. Tego dnia jej mąż pokłócił się z nią, ale powiedziała, że “naprawi wszystko później”. Nikt z nas nie mógł przypuszczać, że to nie chodziło o jej złe słowa, tylko o wagę małej Anny…

Po jakimś czasie jej mąż wyjechał w podróż służbową do sąsiedniego miasta i nie było go przez miesiąc. A kiedy wrócił, jego zawsze idealna żona i blada, szczupła córka czekały na niego na progu. Anna nie miała nawet siły podbiec do ojca i go przytulić.

Mężczyzna nie mógł tego dłużej znieść, zebrał zeznania od rodziny i przyjaciół i złożył pozew o rozwód. Na szczęście dziewczynka została z ojcem.

Teraz Anna ma 16 lat i jest piękna, wiele agencji modelek chce ją mieć, ale ona planuje zostać sędzią, jest taką poważną dziewczyną. Jej matka nadal kontaktuje się z córką, ale jej mąż zabronił jej wspominać o  wadze lub wyglądzie, ponieważ dziecko wciąż miało wiele kompleksów po eksperymentach matki.

 

Rate article
“Gdybym wiedziała, że będzie taka pulchna, w ogóle bym jej nie urodziła!”