Luiza urodziła córkę, ale nie mogła zrozumieć, dlaczego jeszcze jej nie widziała

Luiza niedawno urodziła długo oczekiwaną córkę. Wyobrażała sobie, jak szczęśliwy będzie jej mąż. Ale dlaczego jeszcze nie przyniesiono jej dziecka? Postanowiła zapytać pielęgniarkę, która powiedziała, że wszystko jest w porządku. Lekarz przyjdzie i wszystko wyjaśni. Luiza uspokoiła się. Najwyraźniej tak to właśnie działa. To był jej pierwszy poród, więc nie wiedziała, jak to powinno wyglądać.

A kiedy lekarze weszli do jej pokoju, jej serce zamarło . Okazało się, że jej dziecko nie było całkowicie zdrowe. Były problemy z nóżkami. Ale wszystko można naprawić za pomocą operacji. Potrzebne są tylko pieniądze. Można też ustawić się w kolejce do darmowej operacji. Chociaż zajmie to dużo czasu. Dziewczyna będzie utykać. Oczywiście nikt nie wykona operacji bez zgody rodziców. Ale, jak powiedzieli lekarze, lepiej było zrobić wszystko teraz.

Kiedy przybył ojciec dziecka, lekarz wezwał go do swojego gabinetu i opowiedział mu o całej sytuacji. Mężczyzna siedział w milczeniu przez długi czas, a następnie zapytał, czy ma czas do namysłu. Lekarz odpowiedział: “Im szybciej, tym lepiej dla dziecka”. Ojciec nie wiedział jednak, skąd wziąć pieniądze. Sprzedać dom… Ale gdzie mieliby mieszkać? Potem poszedł do żony. Oboje siedzieli ze spuszczonymi głowami, nie wiedząc, co robić. Mąż zasugerował sprzedaż mieszkania. Byli jeszcze młodzi, wynajmą na jakiś czas, a potem kupią coś innego. Kobieta zgodziła się.

Minęło sześć miesięcy.

Mężczyzna czekał na żonę i córkę, które spędziły cztery miesiące w szpitalu.Operacja zakończyła się sukcesem.Lekarze zapewnili go, że dziewczynka będzie nie tylko chodzić, ale i biegać.Mieli jeszcze pieniądze ze sprzedaży mieszkania.Mężczyzna postanowił kupić nowe mieszkanie. Obiecano im, że za sześć miesięcy otrzymają klucze do nowego domu.W międzyczasie wynajmują. Mąż pracuje niestrudzenie, aby móc opłacić czynsz i utrzymać rodzinę.

Wiedzą na pewno, że trudności w ich życiu miną.Najważniejsze, że ich dziecko jest zdrowe.Sześć miesięcy później, kiedy dziewczynka postawiła pierwsze kroki, wrócili do kliniki na badanie kontrolne.Lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku. I to jest najważniejsze!

Rate article
Luiza urodziła córkę, ale nie mogła zrozumieć, dlaczego jeszcze jej nie widziała