Mój kochany jeszcze jest żonaty ze swoją kobietą i ma córkę

Bardzo kocham mojego męża. Jesteśmy razem od ponad 7 lat i mamy 6-letniego syna. Mój mąż spędza z naszym synem dużo czasu, często zabiera go do warsztatu samochodowego lub na wycieczki. Dba również o mnie – czasem daje mi kwiaty bez powodu lub planuje romantyczną randkę na mieście. Prowadzimy normalne życie – jesteśmy szczęśliwą rodziną.

Niedawno pożyczyliśmy niewielką sumę od rodziców i kupiliśmy nasze pierwsze mieszkanie. Jestem dobrą gospodynią, uwielbiam, kiedy dom jest przytulny, czysto i pachnie aromatycznym ciastem. Pracuję na czarno, ale starcza mi na godne życie. Mam duże plany co do tego lokum – chciałabym urzeczywistnić je we wszelki możliwy sposób!

Pracuję w salonie i mam wiele prywatnych zleceń. Mój mąż dobrze zarabia. Nie żyjemy ekstrawagancko, ale jeśli mamy jakiś cel (kupno czegoś lub wyjazd na wakacje), potrafimy na niego oszczędzać. Chcieliśmy kupić domek na wsi, ale postanowiliśmy poczekać.

Cieszę się życiem, a mój związek ma się dobrze. Poznaliśmy się późno, ale mówię wszystkim, że czekałam właśnie na takiego mężczyznę.
Ukochany utrzymuje dobre relacje z córką, pomaga jej finansowo i ma kontakt z rodzicami swojej żony, ponieważ ich córka tam mieszka. Co się z nią stało i gdzie jest – to mnie nie interesowało.

Nie zabrałam go do rodziny, był wolny, mieszkał sam. Ale coraz bardziej martwi mnie to, że nie rozwiódł się z tamtą kobietą. W pracy, gdy ktoś pyta, dlaczego nie weźmiemy wkrótce ślubu, odpowiadam, że “odłożyliśmy to na później”. Wszystko jest w porządku, a małżeństwo to tylko formalność.

polregion.pl

Moja mama poprosiła mnie ostatnio, żebym postawiła swojemu chłopakowi ultimatum, mówiąc mu, że jeśli chcemy pozostać razem, musi się wkrótce oświadczyć.
Uważa za dziwne, że jest on w formalnym związku z inną kobietą. Ta kobieta ma podobno wszystkie prawa, a u mnie tylko obowiązki. Mimo że dopiero niedawno wprowadziliśmy się do nowego mieszkania, technicznie rzecz biorąc, należy ono do niej. Jak nazywa się ta triada małżeńska?

Rate article
Mój kochany jeszcze jest żonaty ze swoją kobietą i ma córkę