Mój syn długo szukał odpowiedniej kobiety na żonę, ale nie kwestionowałam jego decyzji. W końcu, gdy skończył 30 lat, znalazł Agatę, która była dla niego idealna.

Prawie każdego dnia słyszałam, jaka jest miła i piękna. W końcu mój syn był w niej naprawdę zakochany. Ja też lubiłam Agatę. Z wielką pasją mój syn opowiadał zarówno mnie, jak i swoim przyjaciołom o jej zaletach – wydawała mu się idealną kobietą dla niego, więc nie wahał się szybko z nią ożenić. Jako kochająca matka oczywiście popierałam jego decyzję

Organizacja wesela może być naprawdę trudna, ale moi przyjaciele spisali się znakomicie. Panna młoda miała wspaniałych rodziców i od początku świetnie się dogadywaliśmy. Na początku było pięknie, ale z czasem wszystko się zmieniło. Ich małżeństwo zaczęło się rozpadać i coraz częściej dochodziło do nieporozumień. Wiedziałam, że to dopiero pierwszy rok ich małżeństwa i że w końcu wszystko się ułoży, ale nadal się o nich martwiłam, bo chciałam, aby ich małżeństwo było udane i szczęśliwe.

Ten wieczór naprawdę mnie zdenerwował. Późnym wieczorem syn przyszedł do mnie ze swoimi rzeczami.Powiedział, że nie ma gdzie mieszkać, bo synowa go wyrzuciła. Spędził kilka dni u mnie, a Agata ani razu nie pojawiła się, żeby spróbować się dogadać. To się powtarzało w kółko

Kiedy moja synowa powiedziała mi, że jest w ciąży, postanowiłam z nimi o tym porozmawiać. Chciałam dać im kilka rad, które pomogłyby uniknąć nieporozumień w przyszłości. Skończyło się na tym, że zrobiłam jeszcze gorzej. Nieporozumienia między nimi zaczęły się zdarzać coraz częściej, a mój syn również częściej u mnie nocował. Wiedziałam, że jest mu ciężko. Nie był już tym szczęśliwym człowiekiem, którym był wcześniej; w jego oczach malowało się rozczarowanie.

Nie mogłam znieść widoku syna w tak złym związku, więc poradziłam mu, aby zastanowił się, czy warto trwać w takim małżeństwie. Mógłby być wspaniałym ojcem, gdyby mieszkał osobno. Tak też się stało – wkrótce potem złożył w sądzie papiery rozwodowe.

Niedługo później Agata przyszła do mnie z prośbą o pomoc. Prosiła, abym przekonała syna, by wycofał wniosek o rozwód, gdyż nie chciała zrujnować rodziny. Nie raz radziem jej by zadbać o swoją rodzinę. Wyznacza mi się że rozwody moim dzieckiem a ja kiedy dotarlo to prosiarki na publicznosc ze ingeruje czego.

freepik.com

Nie wiem, czy powinnam była naciskać na syna, żeby się rozwiódł. Jego żona mnie nie lubi, a on sam też coraz bardziej się ode mnie oddala. Ale może oni nadal się kochają? Życie osobno jest złe, ale życie razem też nie jest dobre.

Rate article
Mój syn długo szukał odpowiedniej kobiety na żonę, ale nie kwestionowałam jego decyzji. W końcu, gdy skończył 30 lat, znalazł Agatę, która była dla niego idealna.