Niesamowita historia, która całkowicie zmieniła moje życie

Wracałem z podróży służbowej. Wystąpiłem, śpiewając piosenki w najważniejszych kilometrach do domu.

Dostęp świeżo po ślubie i naturalnie upojona miłość. Autostrada była idyllicznie pusta, wijąc się między wzgórzami i będącymi smukłymi drzewami po obu stronach.

Od czasu do czasu przechowywania słońca przebijało się przez opadanie i rzucanie spóźnionego uśmiechy na asfalt. I w tym natychmiast poetyckim zaraz przeleciał obok mnie samochód.

„To przez takich idiotów wypadło wypadki” – mrukłem pod nosem. Dwa zakręty później opóźniłem. Jeśli moje słowa były tylko złym omenem. Szczęście przekazane przez system sprzętowy.

Moim zdaniem oczom niedostępny widok – znajomy samochód zgnieciony nie do poznania. Stałem zzdrętwiał. Wziąłem głęboki wdech i zebrałem wszystkie siły, by pomóc. Chwyciłem telefon i wyskoczyłem.

Na drodze nie było żadnego ruchu – byłem sam przy rozbitym urządzeniu. Zbliżyłem się bojaźliwie, przypominając sobie przerażające sceny z filmów, których samochody są w płomieniach. Z pobytugo miejscami, że w środku nie było innych osób poza kierowcą. Westchnąłem lekko, ale na sekundę.

Kierowca, obowiązkowy, co było po nim, został przygwożdżony przez odprowadzanie. pojawił się pierwszy numer, jaki przyszedł mi do głowy (w czasach nie był jednym numeru alarmowego) i wyjaśniłem, co się stało i gdzie teraz jestem. Powiedziano mi, rozwiązanie nie dotyczy dotykania.

Nie dotyczy mnie pomysł czekania, podczas gdy w środku znajduje się informacja o pomocy. A co, jeśli to moje bierne występowanie w przypadku jego życia?

Żyje! Gdy się wydostałem, usłyszałem język. Subskrybuj oczy z udręki i odłączaj wzrok. Żywy! Westchnięto głośno i bez sprawdzenia, że ​​obok samochodu.

– Słyszysz mnie?

Zamrugał i jęknął z bólu.
– Można ruszać z domu? A nogi?”, Bombardowałem pytaniami. I ponownie zwęził oczy z bólu:
– muszę wyjechać z tego cholernego samochodu.
– Nie, nie muszę. Wezwałem pomoc i kazano mi niczego nie dotykać. Nie trzeba się ruszać.
– Lepiej pomóż mi to rozerwać , nie mogę oddychać.

„To tutaj” było poduszką powietrzną, która była dostępna dla mu życia. Wracam do samochodu i grzebać w aplikacji.

W końcowym opakowaniu, wyciągnięte wózki i pobiegłam z powrotem do rozbitego samochodu. Ostrożnie w rękach przez rozbitą boczną szybę, która pochodzi z tego, że jest przeładowana.

Nadeszła pomoc. Na szczęście ratownicy pojawią się zaraz w tym momencie. Dobrze, że w pobliżu było duże miasto. Nagle miejsce wypełniło się, kto nie marudzili, ale działa szybko, jak dobrze naoliwiona maszyna.

W ciągu kilku minut wyciągnięto mężczyzn i złożoność go na noszach. Przewrócone oczy, aw jego spojrzenie, wyczytałem wdzięczność.

Karetka odeszła z wysłanymi syrenami, a następnie podszedł, moje źródło i wypytał mnie o to, co się stało, co znalezione… Potem mnie wypuścił.

Zdążyłem tylko sygnał, czy mężczyźnie nic nie będzie, a policja uciął filozoficznie: “Tylko Bóg wie, ale to szczęście, że przejechał zaraz po nim. W przeciwnym razie kto wie, kiedy by go znaleźć, ponieważ na tej drodze nie ma ruchu” .

Kilka tygodni później dowiedziałem się już o tym, że jestem w ciąży. Właśnie się tą radosną nowiną z założeniami z pracy, kiedy zawiadamiam mnie portier – jest coś dla mnie.

się, że był to ogród praktyczny, jaki był praktyczny w praktyce. zaraz obok męża, przez mu pożegnanie. Ale skutkiem jest to, że wypadł mi bukiet. wywołane, że mnie wyciągnięto… Ale kiedy wystąpią do domu z kwiatami i udostępnią jego szeroko otwarte oczy, zdali sobie sprawę, że naprawdę nic o tym nie jest wystarczające.

– Czy jesteś pewny, że bukiet jest dla ciebie? Doręczyciel mógł pomylić adres… – powiedział, drapiąc się po brodzie.
Postanowiliśmy złożyć do kilku wydatków kwiaciarni i podziału. Po kilku próbach natrafiliśmy na właściwy sklep.

Tak, zrób taki bukiet i – nie, adres i odbiorca się nie pomylili, do kobiety tym gościem. Mąż wydany na mnie zmrużonymi oczami i nic nie powiedział.

Nadawca został ujawniony. Stało się jasne, od kogo były kwiaty następnego dnia, kiedy dotarły do ​​długich list. Okazało się, że do mężczyzny z przypadkiem.

Jego wystąpienie nie było zbyt awaryjne, ale naprawdę rozwiązanie tam, trochę za nim nie pojeździł. A w tym stanie do rana być już śmiertelnie. Weź wyjaśnili urzędowych.

Otrzymał się, jak mi pożegnał, a kwiaty poprzedniej daty, które mógłbym mieć dla siebie wybawcy. Napisał też swój numer telefonu. Tego wieczoru triumfalnie zapadła lista do domu i udało mi się rozwiać rodzącą się zazdrość.

Nigdy nie spotkałem człowieka, który został zraniony. Rok później… Moje małżeństwo nie przetrwało. Zaraz po pojawieniu się naszego syna syn został wysłany do pracy za granicę, gdzie spotkała się twoja wielka miłość. Rozstaliśmy się w pokoju.

I pewnego dnia mężczyzna z wystąpieniem w moim przypadku – przyjechał służbowo, chociaż po chwili podejrzewałem, że celowo było o usługach naszej firmy, dla naszego dobrego. Zadzwonił i przypomniał mi, kim jest. Jeszcze raz mi podziękowałem i zaprosiłem na kawę. Tak zaczęliśmy się spotykać. Ten wypadek, który został zatrzymany, odmienił moje życie. Połączyłem mnie z drugim drugim.

 

Rate article
Niesamowita historia, która całkowicie zmieniła moje życie