Przyjaciółka zadzwoniła, chciała świętować swoje urodziny w wiejskim domu.

Miesiąc temu odwiedziłam dom przyjaciółki na wsi. Okazją były jej urodziny. Pochodzi ze wsi, więc od dzieciństwa uwielbiała ogrody  i zwierzęta. Chciała też mieć dom na wsi.

Razem z przyjaciółmi kupiliśmy prezenty i pojechaliśmy świętować. Podczas gdy cała męska połowa gawędziła na podwórku i przygotowywała grilla, my poszłyśmy do domu, aby pomóc gospodyni w gotowaniu.

Z zewnątrz dom wyglądał na prosty i nie wyróżniający się, ale w środku wszystko było bardzo luksusowe. Kiedy weszłam do domu, nie mogłam wydusić z siebie  słowa. Byłam pod wrażeniem tego, co znajdowało się w środku.

Cały styl domu był obrany w jednym kierunku. Pomimo niewielkiej powierzchni, projekt zadziwił mnie swoim smakiem i pięknem. Na pierwszym piętrze znajdowała się sypialnia, a w niej duże, wygodne łóżko. Było bardzo przytulnie i relaksująco.

Salon jest również bardzo przytulny i wszystko jest dość kompaktowe. Jest w nim wystarczająco dużo miejsca do odpoczynku i jedzenia.

Jest też szafa i telewizor. Przestrzeń tutaj nie jest zbyt duża, ale moja przyjaciółka nie mieszka tu na stałe, przyjeżdża tylko na letnie wakacje.

Udało jej się nawet dopasować kuchnię do wnętrza.

Bardzo, bardzo podobał mi się dom mojej przyjaciółki. Od razu zapragnęłam takiego dla siebie. Tutaj w mieszkaniu nie mogę zrobić takiego remontu, a ona ma tam j stylowe i piękne wnętrze.

Rate article
Przyjaciółka zadzwoniła, chciała świętować swoje urodziny w wiejskim domu.