Teściowa wściekła na zięcia za to, że nie umył naczyń

Monika i Aleks przechodzą przez trudny okres w swoim życiu. Jest małe dziecko i mieszkanie na kredyt. Rzecz w tym, że wcześniej łatwiej było spłacać kredyt, bo Monika również pracowała. A teraz, gdy młoda matka jest na urlopie wychowawczym i pracuje tylko jej mąż, nastał trudny czas. Młoda rodzina nie jest w stanie utrzymać się z jednej pensji. Musieli zamieszkać z teściową, matką Moniki.

Matka Moniki to maniaczka czystości. Kobieta uważa, że w domu zawsze powinno być idealnie czysto. Jeśli gdzieś pojawi się kurz lub nieumyte naczynia – od razu zaczyna się afera. Jest to bardzo stresujące, a nawet powoduje niezgodę w młodej rodzinie.

-Twój mąż jest leniwy! Mam dość tego, że muszę wynosić do kuchni jego brudne naczynia. Czy on nie może ich umyć po zjedzeniu, czy co!

Matka krzyczała bardzo głośno. Ona i zięć pokłócili się o jeden talerz. Matka zdenerwowała się i powiedziała mu, co myśli, a on nazwał ją histeryczką i uciekł z domu. Monika próbowała uspokoić męża i powiedzieć mu, żeby nie miał pretensji do jej matki, ale on był zdenerwowany i nie chciał jej słuchać. Trzasnął drzwiami i wyszedł.

Jak być młodą rodziną!?  Jak dalej żyć!? Mieszkanie z rodzicami również jest kosztowne. Kto wie jak bardzo.

Rate article
Teściowa wściekła na zięcia za to, że nie umył naczyń