Żona od sześciu lat zdradzała męża. Nie bała się tego, ale pewnego dnia wszystko się zmieniło

Żona od sześciu lat zdradzała swojego męża. Nie bała się, że on kiedykolwiek się dowie, nie obchodziło ją tak naprawdę, co on sobie pomyśli. Nie kochała swojego męża.

Dziewczyna pochodziła z dobrej rodziny,  skończyła szkołę, poszła na prestiżową uczelnię. Potem miała zapewnioną pracę na wysokim stanowisku – jej ojciec się postarał. I wtedy jej rodzice zdecydowali, że nadszedł czas na małżeństwo i wychowanie dzieci.

Zaczęli wysyłać dziewczynę co tydzień na randkę. Chodziła tam na darmo, żaden z zalotników nie przypadł jej do gustu. I wtedy padło ultimatum: – Albo wyjdziesz za mąż, albo pozbawimy cię wszystkich pieniędzy, powiedziała jej matka.

-A dlaczego miałabym wyjść za kogoś, kogo nie kocham, żartujesz sobie?

-Nie proponujemy ci starych mężczyzn… wszyscy faceci są młodzi, przystojni i inteligentni. Powinnaś chociaż na jednego spojrzeć.

Wtedy właśnie dziewczyna wybrała swojego przyszłego męża. Widać było, że facetowi naprawdę podoba się dziewczyna.

A po ślubie zakochał się w niej, szalał za nią. Jednak dziewczyny to nie ruszało i zaczęła zdradzać męża z kolegą z pracy. Nie bała się, że pewnego dnia mąż się dowie. Uważała, że i tak powinien być jej wdzięczny, bo jej ojciec daje pieniądze na mieszkanie i inne rzeczy dla niej i jej męża. Ale facetowi nie zależało na pieniądzach, byle tylko żona była przy nim.

Sześć lat minęło w mgnieniu oka, dziewczyna pewnego dnia wróciła do domu, a wtedy jej mąż powiedział:

– Rozwodzę się z tobą…

– Żartujesz?

-Nie. Spakowałem swoje rzeczy, wynająłem  mieszkanie, nic nas już nie łączy.

-Jesteś takim dużym chłopcem, sam to wszystko zrobiłeś – śmiała się dziewczyna na odchodne. Teraz miała nowe życie. Stała się wolną dziewczyną, więc zaprosiła swojego kochanka do domu. I wtedy zaczęła mu podpowiadać, że powinien zostawić swoją żonę i zamieszkać z nią. Na co kochanek tylko się roześmiał i wyszedł.

Od tego czasu przestali się spotykać …  okazuje się, że on nie zamierzał zostawić dla niej żony, ona była dla niego rozrywką. A jak tylko ona zaczęła mówić o poważnym związku, to uciekł..

Wtedy rodzice powiedzieli, że przyjeżdżają w odwiedziny do córki.

Ale ona i jej mąż nie zdążyli jeszcze powiedzieć rodzicom o planowanym rozwodzie. Mąż musiał przyjść do niej i udawać, że wszystko jest w porządku. W tym momencie dziewczyna uświadomiła sobie, że naprawdę tęskni za mężem. Tylko on  ją kochał, a teraz ona bardzo chciała go odzyskać… Po wyjeździe jej rodziców, mężczyzna również poszedł do siebie. Dwa tygodnie później dziewczyna postanowiła wykonać pierwszy ruch i zadzwoniła do niego: – Już nie wytrzymam… wróć do domu – powiedziała dziewczyna.

– Uspokój się, złożyłem już pozew o rozwód.

Rate article
Żona od sześciu lat zdradzała męża. Nie bała się tego, ale pewnego dnia wszystko się zmieniło