Moja córka wręczyła mi zaproszenie na swój ślub. Kiedy je otworzyłem, prawie zaniemówiłem

Tak się złożyło, że byłem dwukrotnie żonaty. Z pierwszego małżeństwa mam córkę Alicję . A z drugiego małżeństwa mam syna. Moja pierwsza żona w ogóle nie chciała dziecka, nie nadawała się na matkę. Ja chciałem, żeby moja córka miała dobre dzieciństwo, więc postanowiłem porozmawiać z już byłą wtedy żoną i zabrać córkę z powrotem do siebie. Moja nowa żona zgodziła się przyjąć moją córkę jako swoją.

Kiedy Ala miała siedemnaście lat, przyszła do nas i powiedziała, że jest w ciąży.  Chłopak, który był ojcem jej nienarodzonego dziecka, po prostu uciekł, kiedy się o tym dowiedział. Nie obwinialiśmy Ali ani jej nie karciliśmy, ale po prostu zaakceptowaliśmy ją i jej dziecko. Moja żona zasugerowała, abyśmy zameldowali Alę w naszym mieszkaniu.

Moja córka była bezrobotna, dopóki jej syn nie poszedł do przedszkola. Moja żona wychowywała i kochała jej synka jak własnego. Nigdy nie robiła różnicy między moją córką a naszym wspólnym synem i kochała ich oboje jednakowo.

Minął rok. Ala poznała innego mężczyznę. Najpierw zamieszkali razem, a potem postanowili się pobrać. Wszystkie organizacyjne aspekty ślubu spadły na barki mojej żony. Moja córka tylko rozdała zaproszenia gościom.

A kiedy wręczono nam zaproszenie, ledwo stałem na nogach. W końcu widniało na nim tylko moje nazwisko, ale nie było wzmianki o mojej żonie. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie! Czułem się tak nieswojo, że nie wiedziałem, co ze sobą zrobić. Moja żona włożyła całe swoje serce i duszę w wychowanie Ali, pomagała w organizacji przyjęcia, a moja córka po prostu o nią nie dbała.

Stanąłem po stronie żony. Więc w dniu ślubu przyszedłem do urzędu stanu cywilnego, pogratulowałem nowożeńcom i poszedłem do domu. Nie poszedłem do restauracji.

Rate article
Moja córka wręczyła mi zaproszenie na swój ślub. Kiedy je otworzyłem, prawie zaniemówiłem