Nie mogę sobie wyobrazić historii o braciach wymieniających się żonami

Mieszkam na tej okolicy od dawna, nawet nie wyobrażałam sobie, że coś takiego może się wydarzyć. I to w mojej okolicy! Na sąsiadującej z nami ulicy mieszkali bracia, którzy mieli dużą działkę o powierzchni ponad dwudziestu arów. Każdy z braci miał na posesji piękny dom. Bracia zawsze byli zgodni.

Byli to dorośli mężczyźni, po czterdziestce, żonaci, ale żaden z nich nie miał dzieci. Widać było, że bracia dobrze zarabiają, bo każdy z nich miał dobry samochód, luksusowy dom, piękny teren rekreacyjny na działce. Krótko mówiąc, mieli wszystko, czego potrzebowali do dobrego życia. Bracia byli przystojni, a ich żony piękne. Wiele osób im tego zazdrościło.

Znałam ich od ponad pięciu lat, czasem nawet spędzaliśmy razem wakacje, robiliśmy grilla, jeździliśmy na ryby. Ostatnio pojechaliśmy do nich na urodziny jednego z braci, a oni zaszokowali nas dwiema wiadomościami: “Pozwólcie, że przedstawię, to jest moja nowa żona” – powiedział jeden brat, drugi również pokazał nam swoją nową żonę. Jednak żony wcale nie były nowe, lecz te same. Bracia po prostu zamienili się żonami. Nie zrozumieliśmy i zapytaliśmy ponownie. Bracia potwierdzili.

A miesiąc po zamianie małżonków bracia powiedzieli nam, że wkrótce zostaną ojcami. W tym momencie po raz trzeci zaniemówiłam. Po pewnym czasie zaczęłam rozumieć, co się do mnie mówi i co się dzieje.

Żony braci zawsze były bliskimi przyjaciółkami, cała czwórka zawsze była razem.Po jakimś czasie zrozumieli, że zaczęli spotykać się z niewłaściwymi partnerami. Pięć lat później, podczas szczerej rozmowy wyjaśnili sobie wszystko i zamienili mężami i żonami. Zamiana odbyła się bez kłótni, żony braci były najlepszymi przyjaciółkami i takimi pozostały.

Teraz nie wiem co myśleć? Oni się chyba wcześniej nie kochali, ale czy teraz można mówić o miłości między nimi?

Rate article
Nie mogę sobie wyobrazić historii o braciach wymieniających się żonami