Przypadkowo dowiedziałam się, że mój brat zdradza swoją żonę.

Trzy lata temu mój brat ożenił się z dziewczyną, którą bardzo kochał ; są bardzo piękną parą, wszyscy tak mówią. Jego żona jest bardzo miła, szybko się za przyjaźniłyśmy i dobrze się dogadujemy. Wiele razy pomagała mi w różnych sytuacjach, od pożyczania pieniędzy  po opiekę nad kotem, gdy byłam na wakacjach. Kiedy mój brat powiedział , że się żeni, na początku nie mogłam w to uwierzyć. W końcu mój brat  był znany ze swojej nie stałości . Natura obdarzyła go smukłym ciałem i pięknymi rysami, a on bezwstydnie to wykorzystywał.

Dziewczyny kręciły się wokół niego, ale nigdy nie był z którąś na poważnie. Kiedy przyprowadził do domu swoją dziewczynę i powiedział, że się żeni, najpierw pomyślałam, że to żart. Potem założyłam, że dziewczyna zaszła w ciążę. Ale nie, on mówił poważnie. Po ślubie zaczęli mieszkać w jej mieszkaniu. Często ich odwiedzałam. Dziewczyna jest świetną gospodynią, mieszkanie jest zawsze przytulne, czyste i spokojne. Świetnie gotuje, a nawet piecze. Podziwiam jej umiejętność prowadzenia domu i radzenia sobie z pracą i rodziną w tym samym czasie. Wkrótce zaszła w ciążę i urodziła mężowi córkę. Mój brat był bardzo szczęśliwy i nosił żonę na rękach, nieustannie opiekując się córką.

Czego jeszcze potrzeba do pełni szczęścia? Żyli w dobrobycie, a rodzice podarowali im drogi samochód.

Ale wkrótce stało się jasne, że nie byli tak szczęśliwi, jak się wydawało z zewnątrz. Od dawna podejrzewałam, że mój brat spotyka się z innymi dziewczynami. Znałam go bardzo dobrze. Ale to były tylko przeczucia. Jednak jak pokazał czas, nie myliłam się. Razem z przyjaciółmi często wyjeżdżamy  za miasto. Tym razem postanowiłyśmy wybrać się nad jezioro. Szłyśmy i nagle zobaczyłam mojego brata z dziewczyną, której nie znałam. Byłam zaskoczona. Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Zadzwoniłam do szwagierki i poprosiłam o rozmowę z bratem. Powiedziała, że  wyjechał w podróż służbową i wróci za trzy dni.

Teraz nie wiem, co robić. Czy powinnam powiedzieć jej prawdę i co się wtedy stanie? Postanowiłam zacząć od rozmowy z bratem, jak tylko wróci.

 

Rate article
Przypadkowo dowiedziałam się, że mój brat zdradza swoją żonę.