Zakochałam się w mężczyźnie, ale mam małe dziecko i poważny problem?

Witam!!! Jestem mężatką od 3 lat, mam 2-letnie dziecko.

Niedługo po porodzie ponownie zaszłam w ciążę i musiałam poddać się aborcji, ponieważ za pierwszym razem wystąpiły problemy, miałam cesarkę i druga ciąża tak szybko,była dla mnie ryzykowna.

Po aborcji ginekolog powiedział mi, żebym nie zachodziła ponownie w ciążę, ponieważ może to być zgrożeniem dla mojego życia.

Chciałam mieć drugie dziecko, ale powiedziałam sobie – cóż, tak musi być. Nie spotkałam się ze zrozumieniem ze strony ojca mojego syna – zostawił nas.

Zaczęłam wchodzić na różne strony prawie każdej nocy – chciałam choć na chwilę zapomnieć o tym, co się stało.

Nikt nie był w stanie zrobić na mnie dobrego wrażenia.

Aż pewnej razu około północy moją uwagę przykuł nieznajomy mężczyzna i zrezygnowałam z pójścia spać.

Porozmawialiśmy trochę i zapytał o mojego Facebooka.

Na początku byłam zdenerwowana, bo myślałam, że on też patrzy tylko na piękno zewnętrzne, ale mój nowy znajomy przekonał mnie, że jest inaczej i postanowiłam mu go dać.

Następnego dnia poinformowałam go, że wyjeżdzam na wycieczkę, ale jeśli chce, możemy się spotkać, ponieważ miałam około 20 minut wolnego czasu w jego mieście.

Był w pracy, ale powiedział, że przyjdzie, choćby po to, by się przedstawić. I dotrzymał obietnicy.

Kiedy wróciłam wieczorem do domu, zobaczyłam, że napisał do mnie SMS-a, ale było już późno i nie było go na Facebooku. Jednak odpowiedziałam mu. Tydzień później umówiliśmy się na kolejne spotkanie i tym razem się kochaliśmy.

Myślałam, że będzie kolejnym, który tak po prostu będzie prześpi się, a potem nawet nie zapamięta mojego imienia, ale tak nie było.

Zaprosił mnie na kolejną randkę, tym razem umówiliśmy się w hotelu, a nie w mieszkaniu, w którym mieszkam z  synem.

Złe jest to, że zakochałam się w tym mężczyźnie i nie wiem, jak mu to powiedzieć, ponieważ on jak dotąd nie mówi o swoich uczuciach.

A jeśli z czasem zapragnie poważnego związku i dziecka, to jak mam mu powiedzieć, że nie powinnam mieć już więcej dzieci?

Jestem bardzo zdezorientowana. Proszę o radę, jak mam postąpić!

 

Rate article
Zakochałam się w mężczyźnie, ale mam małe dziecko i poważny problem?